.

Červen 2012

Co já vím, jaký nadpis?

4. června 2012 v 5:51 | Luss |  ►About 1D◄


Tak o tomhle se docela hodně mluví na facebooku, tak si říkám, proč to sem nedat.
Tady je stručný překlad: Toto píše jedna dívka, jejíž sestřenice se setkala s klukama. Čekala na ně dlouho a nakonec přijely tour autobusy, ale oni přišli až hodinu a půl poté. Vystoupil z auta nejprve Liam, ale ten telefonoval a ani si ji nevšiml, přestože tam byla sama. Potom vystoupil Zayn, ale ignoroval ji, i když se ho pozdravila. K Zaynovi přišel Harry a ta dívka se ho zeptala jestli si s nimi může udělat fotku. Harry se podíval na ochranku a ten řekl že mohou, ale Harry řekl že dnes žádné fotky a spolu se Zaynem odešli. Ochranka přišla k té dívce a omluvila se jí, že v poslední době se chovají divně. Za ochrankou stál Louis, který vše viděl a přišel k té dívce, která mezitím začala plakat a objal ji. Chtěl se s ní vyfotit ale ona odmítla, neboť plakala, tak se jí podepsal na mobil. Vystoupil i Niall a zeptal se, co se děje a Louis mu odpověděl: "Princezně to udělali znovu." a Niall si jen povzdechl a také ji objal a řekl jí, aby hrdě zvedla hlavu, že on a Lou by to nikdy neudělali.
-------------------------------------------------------------------------------------
Můj názor: Podle mě jim prostě sláva stoupla na mozek. Hlavně Harrymu. Chudák holka. Ale prostě je i tak trochu chápu. Nebo vlastně nechápu, já nevím. Byla tam sama, tak proč se s ní nevyfotili? Kdyby jich tam bylo třeba dvacet, tak neřeknu, ale vždyť tam byla sama. Ale Lou a Naill jsou hodní. Ale i tak by ta holka mohla být ráda, že je aspoň viděla, což tady u nás v ČR a SR asi nikdy nebude možné. Pořád samá USA a Praha je nezajímá. Ale i tak je mám pořád ráda a navždy budu. Ikdyž se hodně od X-faktoru změnili.

Directioners´ meeting Vysočina - asi.

3. června 2012 v 12:37 | Luss

Jen mě tak napadlo, že bych uspořádala directioners´meeting na Vysočině. Už jsem se domlouvala s nějakejma holkama a oni říkali, že by do toho možná šly. Takže se Vás ptám. Jsou tu nějaké directionky z Vysočiny a šli by do toho taky?