.

Květen 2012

To snad není ani možný.

30. května 2012 v 10:04 | Luss
Jé, já si ještě pamatuju heslo! To není možný! Vážně moc se omlouvám, že sem skoro nic nepřidávám, ale mám ještě dva blogy. Na tom jednom sice taky nejsem moc aktivní, jako tady, ale stejně. No pokusím se něco přidat. Taky asi udělám nový hot or not, protože tu je docela dlouho. Taky jste si mohli všimnout, že je nový lay. Ess ho nazvala jako boží, tak snad se vám líbí. Takže se těšte ;) Papa :)

Zayn meeting some fans 23/5/2012

25. května 2012 v 7:49 | Luss |  Zayn Malik ♥
Ano, Luss se uráčila něco přidat :P :D

Zdroj:

Hlas ČeskoSlovenska

19. května 2012 v 14:50 | Ess ♥ |  Music ♫
Jak asi většina z nás ví,v televizi právě probíhá Hlas ČeskoSlovenska.Když jsem se šla podívat na hlavní stránku tohoto pořadu,hned mě bouchl do očí sloupeček na pravo,"Ukaž svůj hlas".Rozhodně jsem nepřemýšlela nad tím,že bych to zkusila :D To u člověka s mými hudebními schopnostmi nepřichází v úvahu :D Ale bylo tam několik ukázek a mě zaujala jedna,kde jistá holka,Kateřina Čermáková,zpíva One Thing.Jako,klobouk dolů!Je to jenom kousek písničky,ale jako,pusa mi šla dolů.

Sami se koukněte,záznam najdete ZDE.Ale opravdu na to jukněte,protože opravdu WOW! ;D Dobře ona! :D

Kevin ♥

15. května 2012 v 19:31 | Ess ♥ |  Louis Tomlinson ♥
Ááá,já vám musím říct jednu věc,kvůli který jsem udělala tenhle článek s Kevinem :D Už je to delší dobu,ale jednou jsem si tak vyšla na balkón,že se kouknu ven .Tak vyjdu a najednou prolítne holub :D a já prý:"Chyťte Kevina!" :D Aby to byl trapas jak se patří,pod balkónem běhali nějací kluci,hráli fotbal(ano,přibližně v mém věku! :/ :D),samozřejmě po mě začali koukat,jak na blbce.A proč přesně?Jeden z nich se,jak jsem později,jmenoval Kevin.Takže dobré,no! ;D

A nyní animace s Keviném! :D♥
Ooou!Lui tám :)) ♥♥

Kevine!Bacháá!

Ten výraz :'D ♥

Jezůs ♥

One Direction v Praze?

14. května 2012 v 18:08 | Ess ♥ |  NEWs ♡
Tomu asi neuvěříte,ale jak nadpis říká,je to tak!Kluci k nám nejspíše v roce 2013 přijedou,přesněji do Prahy,což se taky dalo čekat ;).Není to zcela jisté,ale já to už beru jako jasné ano ! :D Pokud chcete důkaz,mrkněte SEM a sjeďte úplně dolů.Ano,vidíte dobře!Tak doufám,že to opravdu vyjde! :)) Protože to bych byla opravdu nejšťastnější člověk na světě♥.Pro jistotu si už teď začnu plnit svoje prasátko :P :D Protože já ty lístky budu muset mít! ♥


Tihleti úžasní kluci by mohli být u nás!Lidi,já se chci dostat k pódiu!!Já chci do zákulisí!!Já chci JE!! :D ♥♥♥

Nehtíky

13. května 2012 v 14:13 | Ess ♥ |  ►Other◄
No toto je úplně boží! :D ♥ Sama bych si takové nehty udělala,ale nemám na to trpělivost:D Irskou vlajku bych možná ještě dala,ale ta britská :// Tak i tak,toto je úplně skvělý nápad! :D

Mimochodem,jak se těšíte na videoklip k More Than This?Já z toho nemůžu spát :D Viděla jsem už pár ukázek a těším se na to jako malá holka :D

Request from One Direction ♥

10. května 2012 v 14:50 | Ess ♥ |  Funny ◕‿◕
Podívejte,co mi přišlo! :D Skvělý pocit,vidět to :D Komupak by jste přijali? :P Já nejspíše Louise :D A nebo Zaynýho ;DD Ale rozhodně nikomu bych nedala Decilne :D To by mi mé Directionerské srdce nemohlo dovolit ;D

Twinkle Twinkle po Directionersku ;D

10. května 2012 v 12:44 | Ess ♥ |  Funny ◕‿◕
Asi každý zná písničku Twinkle Twinkle ;D A tady je verze Twinkle Twinkle One Direction. ;D♥ Ten text je opravdu skvělý ♥ :D Pořád mi to běží v hlavě i s tou melodií :D A ta holka taky nezpívá špatně,no ne :)


♫ Twinkle twinkle Liam Payne,Niall,Harry,Louis,Zayn.One Direction is my life,u know I'm their future wife.Twinkle twinkle Liam Payne,Niall,Harry,Louis,Zayn. ♫

One Direction are planing a tour for Europe, 2013

10. května 2012 v 5:16 | Luss |  ►About 1D◄
Takže, nebudu to nějak extra protahovat. Včera se na internet dostala informace o tom, že One Direction bude mít turné po Evropě. Harry napsal na twitter: "'Zrovna jsem se koukal do diaře, pracujeme na tom aby jsme mohli naše turné zahrnout i do Evropy v průběhu roku 2013"

---> WTF!? Víte co to znamená? Že zdřejmě pojedou i do ČR! Normálně já tu šílím, řvu a brečím dohromady. Já věděla, že nemám přestat doufat <3 No prostě to... to je ta nejlepší zpráva, co jsem za tenhle týden slyšela, no a prostě... to nejde jinak vyjádřit. Wááá! Muhehe! OMG! Jsem ten nejšťastnější človíček na celé té naší planetce :))))) Yéééés!

Photo by me

Back In Time

9. května 2012 v 19:45 | Ess ♥ |  Storybook ✔
Tak,jak jsem byla u babičky,tak jsem napsala jednu jednodílovku.:) Tak jí sem dávám a moc by mě zajímali vaše názory! :) Takže pište,ať vím,co kdyžtak vylepšit ;D

Back In Time
Jednodílovka

Vystoupala jsem po schodech do prvního patra a zamířila ke dveřím na konci chodby.Chvíli jsem před nima stála a prohlížela si otlouklou cedulku,na které stálo "Pokoj Mischell sh".Po chvilkovém zaváhání jsem opatrně vzala za kliku a otevřela dveře do svého starého pokoje.Starého.Zas tak starý nebyl,ale mně to po tak dlouhé době,co jsem tu nebyla,připadalo.
Rozhlédla jsem se po poloprázdném pokoji.Stěhovala jsem se a tak byl celý pokoj v neúprosném chaosu.Většina věcí už byla vyklizená,ale ještě zbývalo několik věcí,které čekaly na své místo.Už nějaký čas jsem tu nebyla a cítila jsem se tu jaksi cize,ač jsem tu prožila většinu svého dětství.
Opět jsem zvedla pohled a rozhlédla se kolem.Za oknem se schylovalo k dešti.Mraky překryly celé nebe a uvalily všechno pod sebou do stínu.Zatáhla jsem záclony,potřebovala jsem ještě větší soukromí.Opřela jsem se o vnitřní parapet,když vtom mou pozornost přitáhla menší kniha na poličce u postele.Rozechvěle jsem k ní přistoupila a vzala do ruky svůj deník.Obálka knihy byla přeplněná samolepkami a mými kresbami.Vším,co mi v té době připadalo důležité.Sedla jsem do křesla a deník položila na klín.
Začala jsem vzpomínat na časy,kdy jsem deník začala psát.Bylo mi asi 16.Tehdy se rodiče rozváděli a já tehdy nemělo nikoho,komu bych se mohla svěřit.Ke všemu po mně rodiče chtěli odpověď na otázku,s kým zůstanu.Bylo to těžké.Jde snad,aby se dítě rozhodlo,kterého z rodičů má raději?
Zalistovala jsem deníkem a narazila na jeden ze zápisů.V něm se poprvé objevil ON.Objevil se ve chvíli,kdy toho na mě bylo nejvíc.To on mi pomohl...
Vyběhla jsem z domu,po tváři mi tekly slzy.Běžela jsem a už jsem se nikdy nechtěla zastavit.Utéct od nich.Utéct od všech lží!Do dneška jsem nevěděla,proč se vůbec rodiče rozcházejí.Ale toho dne mamce ujely nervy a ze vzteku na otce křikla:"Tak si táhni za tou svou cuchtou!"Já byla v tu chvíli ve stejné místnosti a tak se po této větě rozlehlo ticho.Všechny pohledy se do mě zapíchly a čekaly mou reakci.Mamka si rukou zakryla ústa a svalila se na židli.Já tam pouze stála a hleděla na otce,čekala jsem vysvětlení.On odklopil pohled.Vyběhla jsem ven a hlasitě za sebou zabouchla dveře.Má reakce možná byla přehnaná,ale v tu chvíli mi připadala zcela oprávněná."Navždy tu pro vás zůstanu...Jsi můj jediný důvod života..."všechno,co mi kdy řekl mi připadalo jako jedna velká lež.Najednou jsem však ucítila prudký náraz,který mě odhodil na zem.Uslyšela jsem křupnutí a následně nesnesitelnou bolest v ruce.Ta bolest mě oslepila.Jediné,co jsem v tu chvíli vnímala byl ten hlas.Ozýval se těsně nade mnou."Jsi v pořádku?Já..Moc se omlouvám,nevšimnul jsem si.."ten hlas mě uklidňoval a dodával mi sílu.I bolest ustávala.Jen ať mluví dál,znělo mi v hlavě.
Konečně jsem zamžourala do světel lamp.Nade mnou se skláněl hnědovlasý kluk s čokoládovými oči.Byl mi záhadným způsobem povědomý.Sedl si vedle mě,volal záchranku.Ten jeho hlas...Opět povědomý.Seděl vedle mě a omlouval se."Ne..neo..neomlouvej se.By..byla t-to moje..chyba." zakoktala jsem chrčivě.On se pouze usmál.Z dálky se ozývala siréna."Neboj,vše bude dobré."usmál se a stoupl si.Pohla jsem volnou rukou.Chtěla jsem něco říct,naznačit,tu už ale přicházeli záchranáři a nakládali mě do sanitky.Koutkem oka jsem si všimla,že on nastupuje s nimi.To bylo jediné,na čem mi záleželo.
O týden později mě pustili z nemocnice.Když jsem vyšla,již na mě čekali rodiče.Až mě zamrazilo,když jsem si uvědomila,že lituji,že tu místo nich není on.Mezitím,co rodiče balili a nakládali do auta mé věci,já si došla za sestřičkou."Dobrý den,ráda bych se zeptala.Po dobu,co jsem tu byla,nebyl tu náhodou takový hnědovlasý kluk?"zeptala jsem se a následně mě napadlo,že to je dost mizerný popis člověka."Ale ano,seděl tu dny a noci,ale včera musel odejít."usmála se sestřička významně.Srdce mi divoce tlouklo."A nevíte,jak se jmenoval?"zeptala jsem se s nadějí v hlase,avšak sestřička pouze zavrtěla hlavou."Omlouvám se,ale ne."usmála se lítostivě."Aha,tak děkuji."řekla jsem zklamaně a nasedla do auta.
Během následujících měsíců se mé myšlenky motaly jenom kolem toho záhadně povědomého hnědovlasého kluka s dokonalýma očima.S rodiči jsem nemluvila.Pořád jsem měla vztek.Den co den jsem ležela u sebe v pokoji a přemýšlela.Odkud mi byl tak povědomý?Tahle otázka mi neustále běžela hlavou.Deník se ty dny stal mou jedinou oporou.Psala jsem tam pořád jenom o něm.
Když už to se mnou vypadalo opravdu strašně,přišla za mnou kamarádka Tess,se kterou jsme se poznali v nemocnici.Chápala mě,ale věděla,že tohle nic nevyřeší a tak mě vytáhla na každoroční slavnosti pořádané městem.Nechtěla jsem,ale po dlouhém přemlouvání jsem nakonec s úsměvem přikývla.
Když jsem si upravila do přijatelného stavu a vyšli jsme ven,podala mi časový plánek slavností.Jako obvykle,řekla jsem si.Jedinou změnou bylo překvapení,které se mělo konat v 20:00.Jakmile jsme dorazili,okamžitě jsme vyrazili na horskou dráhu.Celý den se opravdu povedl a já se nemohla přestat smát.Tohle mi chybělo.Potřebovala jsem společnost.Byla jsem Tess neuvěřitelně vděčná.Už jsem byla unavená a tak jsem chtěla jít,ale Tess mě přemluvila,ať počkáme alespoň do toho překvapení.Nu což,klidně.
Blížila se osmá hodina.Natlačili jsme se k pódiu,kde to mělo vypuknout.Tess vytáhla hodinky."10,9,8,7,6,5,...!"počítali jsme vteřiny do osmé hodiny."3,2,1,0!"vykřikli jsme společně 0.Nic.Závěsy byly stále zatažené.Koukli jsme se po sobě a zakroutili se smíchem hlavou.Ale tu už se závěsy roztáhli a nápis oznámil,že přichází kapela One Direction.Holky za námi začali řvát jako pominuté a my se přidali,protože to byla naše nejoblíbenější kapela.Měla jsem pocit,že mi něco nedochází.Ale tu už přicházeli,Harry,Louis,Zayn,Niall...a Liam.
Když nastoupil,myslela jsem,že omdlím.Poznala jsem a začala jsem si vyčítat,jak to,že mě to nenapadlo dřív?!Tess byla hotová,že vidí naživo svého oblíbence Louise,takže mi chvíli trvalo,než jsem jí přiměla k tomu,aby mě poslouchala.Když jsem jí dořekla svou myšlenku,vypískla."Chceš říct,že Liam Payne tě srazil,málem zabil a .."zacpala jsem jí pusu."Ano,přesně tak!"řekla jsem a nevěděla ,jestli plakat nebo se smát.Ale pak mě napadlo,že k čemu to.On si už na mě určitě stejně nevzpoměl.Byla jsem pro něj nic.Podívala jsem se na něj a znovu si vybavila ten večer.Do očí se mi hrnuly slzy.Zdá se mi to,nebo se na mě dívá?Né,určitě se mi to jen zdá.Jak jinak.Odvrátila jsem pohled.Musela jsem odejít.Bylo toho na mě moc.Konečně jsem našla toho,koho jsem celou dobu hledala.Byl ode mě tak blízko,ale při tom tak strašně daleko.A co jsem vlatně čekala?I kdybych ho našla,co jsem si myslela?
Začala jsem se prodírat davem,chtěla jsem domů.Najednou se však z pódia ozvalo:"Počkej!" po němž následně ticho.Otočila jsem se.Jeho oči se setkali s mými.Ne,tohle se mi už nezdálo,snad.Stála jsem tam,všechny pohledy se nechápavě upíraly na Liama.Jediná Tess sledovala mě.I kluci se na něj nechápavě podívali.Liam seskočil z pódia a mířil...ke mně.Ke mně?Nemohla jsem se pohnout,nemohla jsem uvěřit.Stál přede mnou a díval se mi do očí.Nevěděla jsem,co mám udělat,chtěla jsem si zachovat hrdost či co,ale prostě jsem to nevydržela a obejmula jsem ho.Nechtěla jsem ho pustit a znovu ztratit.Cítila jsem neuvěřitelnou jistotu a pocit štěstí.Měla jsem dokonce pocit,že on to cítí stejně."Odpusť,že jsem ..."začal se omlouvat a stále mě tiskl k sobě.Já mu jemně položila ukazováček na ústa,aby mlčel.a podívala se mu do těch oříškových očí."Za nic se neomlouvej,není za co."usmála jsem se a políbila ho...
S úsměvem jsem zaklapla deník.Na ramenou jsem ucítila jemný dotek.Otočila jsem se na Liama."Copak to tu máš?" zeptal se a pohlédl na deník."Všechno."usmála jsem se a vrátila deník zpátky do poličky."Myslím,že už můžeme jít."usmála jsem se a vyšla z pokoje.Liam vzal poslední krabici a šel napřed.Naposled jsem se podívala na svůj pokoj,vzala klíček a zamkla ho.Nasedla jsem s Liamem do auta.Když jsme odjížděli,pozorovala jsem,jak dům v dáli mizí.Tahle kapitola pro mě skončila a začala nová.Ta s Liamem...